Zeltiq ile yağları dondurarak bölgesel olarak incelin

By  |  0 Comments

Zeltiq uygulamasını bugün sizlere detaylı olarak anlatmak ve acaba nasıl oluyor da ameliyat olmadan, tek seansta zayıflamanıza yardımcı oluyor sorusunun yanıtını vermek istiyoruz. Tek seferde yapılana uygulamalarda zayıflık mümkün mü diye merak ettiğinizi duyar gibiyiz. Zeltiq uygulaması ile artık bu mümkün. Ameliyat olmadan herhangi bir acı duymadan ve dinlenme ya da iyileşme süreci olmadan yani tek seans ile yağlarınız dondurarak yok edilecek ve sizler en konforlu zayıflama yöntemi ile bire bir tanışmış olacaksınız. Zeltiq uygulaması yaptırdıktan sonra aynı zamanda diyet yapmak ya da belli ilaçları kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Yani tek seanslık bir işlem uygulanacak ve sonra normal hayatınıza devam ederken o dondurulan yağların vücuttan atıldığına ve inceldiğinize şahit olacaksınız.

Bölgesel incelme tedavisi olan bu yöntem ile örneğin basen bölgeniz, doğum sonrası kalan göbeğiniz ya da bacak ve kol kısımlarınız için olan fazlalıklarınızı yok edebilirsiniz. Bölgesel incelme tedavisi olarak sizlere önerdiğimiz Zeltiq uygulaması zaten istediğiniz o başarılı sonucu fazlası ile veriyor olacak ve kalıcı bir incelme ile karşı karşıya kalıyor olacaksınız. Bölgesel incelme ihtiyacınızı doktorunuz belirleyecek ve örneğin şu kısımlar için uygulama yapılır onayı alındıktan sonra uygun olduğunuzda tek seanslık tedaviye başlamış olacaksınız.

Zeltiq Coolsculpting İstanbul Doktor Mustafa Karataş ile hemen bir an önce tanışın ve detayları çok daha kapsamlı öğrenip içinizi rahatladın. Arzu ederseniz web adresinden de uygulama ve tedavi hakkında çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Zeltiq Coolsculpting İstanbul kliniklerinde yapılacak uygulama ilk olarak cildinizin korunması sağlanıldıktan sonra belirlenen bölgelerde Zeltiq cihazı ile çalışma yapılmaya başlanacak ve hafif bir vakum yapılarak yağ kısımlarının olduğu yerde bir soğutma işlemi yaparak yağların hücresel değişiklikler uğraması sağlanılarak vücuttan atılması sağlanılır. Zeltiq Coolsculpting İstanbul klinik adresini Doktor Mustafa Karataş’ın web adresinden öğrenerek randevu almak için acele edebilirsiniz. Kendinize uygun bir zaman diliminde hatta bir öğlen tatilinde izin alarak dahi tedaviye dahil olabilirsiniz.

Detaylar için : http://www.drmustafakaratas.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir