Yolun açık olsun şeker prens..

By  |  0 Comments

MyHappyEnding_Resim46

Bu son gidişin, bu son çıkışındı hayatımdan biliyorum. Yanına gelip doyasıya sarılmak varken, bi şişe şarap açıp gidişine gözyaşı dökmekti benim payıma düşen. Bu kez farklıydı çünkü, bu kez seni bir daha asla göremeyecektim biliyordum. Vedalaşırken boynuna sarılıp hıçkırmak yerine hıçkırıklarım boş odada sadece benim kulaklarımı parçaladı.

Yoktun artık. Artık bi daha hiç olmayacaktın. Ağlarken silemeyecektin gözlerimi ve gülerken öpecemeyecektim gamzelerinden. Bi daha kahvaltı yapamayacaktık mesela. 2. defa pikniğe gidemeyecektik hiç. Sana bi gün gelicem deyip yine gelmeyecektin ve ben bunu bile tebessüm ederek hatırlayacaktım.
Ne dost olabildik, ne arkadaş ne kardeş. Yüreğimde, ama en derininde en özel olacaksın inanmasan da. Zaten bi kaç tane kareye sıkıştırdığımız mutlu anlar senden bana emanet, kanım aksa düşürmem elimden..
Sen benim sızlayan vicdanım olacaksın adam, ne kadar af dilersem dileyim YA-KA-CAK-SIN!
Süslü cümleler kuramayacak kadar yandı canım bu kez. Elime geçen en son şansımı kullanmadığım için kendimi asla affetmeyerek dünyada cehennemi yaşamaya başladım bile.

Yolun açık olsun şeker prens..
Yolun açık olsun en güzel yaşlarımın baş kahramanı.
Dönmeyi düşünürsen, yine en sevdiğin kahvenin kokusuyla karşılarım seni kapıda.
Dönmeyi düşünürsen, hüküm giydirdiğim gülüşümü bile hür bırakabiliriz böylece.

Bu yazı gökkuşağının mavi’sine ithaf edilmiştir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir