Üniversitede kız tavlama!

By  |  0 Comments

Kısa kısa geçeceğim. İpucu olsun.

1- ) Gri tayt yada mavi adidas eşofman giyen kız kesinlikle beşyo’da okuyordur, tavlamak için okulun spor salonunda basketbol oynayın..

2-) Sonbahar ve kış reaksiyonu boyunca omzuna eteğinin çizgileriyle uyumlu bir şal bırakan ve saçları açık olan kız kesinlikle edebiyat fakültesindedir. Hiç vakit kaybetmeden kütüphaneye gidin..

3-) Fantezi botu giyip altında siyah kot pantolon üstüne kontrast renklerinde bir kombin varsa kesinlikle tıp fakültesindedir. Herhangi bir kafeye gidip insan fizyolojisinin ve derslerin ne kadar sinir bozucu olduğundan bahsederseniz sizindir o kız..

4-) Hiç uzatmayacağım hindistan taksisi gibi gezen, saçları topuz olmuş kızlar, 2 . maddede ki kızın topuz olmuş halide bu gruba dahildir kesinlikle güzel sanatlar okuyordur. Düzgün bir kızsa okulun herhangi bir sergisinde rastlayabilir ve ona su içmek istediğini sorarak tavlayabilirsiniz. Eğer düzgün değilse herhangi bir dövme yaptıracağını onun çizip çizemeyeceğini sorarak tavlayabilirsiniz. Olmadı motosiklet yardımıyla kızı elde edebilirsiniz.

5-) Ugg ve tayt kombinasyonu yapan bir kız görürseniz o da işletme okuyodur. 70 IQ sahipmişsiniz gibi davranarak kolaylıkla tavlayabilirsiniz..

6-) Yuvarlak leon gözlüklü elinde koca koca kitaplar olan bi kız görürseniz hukuk fakültesindedir. Tayyibe söverek tavlayabilirsiniz..

7) Kapalı, ayağına kadar uzanan kıyafet giymiş birisini görüyorsanız ilahiyat okuyordur. Bugün cumaya gittim oruç tutuyorum diye yalanlarla tavlayabilirsiniz..

Benim gibi yakışıklı olursanız birşey yapmanıza gerek kalmaz onlar sizi bulur..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir