Türkiye GenelEvi Listesi (il il detaylı, açıklamalı)

By  |  4 Comments

istanbul genelevi : karaköy’de bulunuyor.
ankara genelevi : bentderesi ulus’ta bulunuyor ankara kalesine yakın.
eskişehir genelevi : borsa durağındaydı şehrin dışına taşıdılar karapınar veya kanlipinar köyunun karşısında
ankara yolu uzerinde. dolmuş kapıya kadar gidiyor.
kastamonu genelevi : kastamonu çamlık mevkii taksiyle gidilir
izmir genelevi : meşhur izmir tepecik genel evi izmirin tepecik (yenişehir) semtinde
bulunur tren istasyonunun hemen arka sokağıdır . şehir içinde ulaşım kolaydır her türlü o güzergahtan giden araçlar yakın geçer semt olarak pek nezih değildir ayrıca tehlikelidir. dikkat edilmesi gerekir içerisi kalabalıktır ve pek güzel olduğu söylenemez

edirne genelevi : merkeze çok yakın taksiye binin gidin çok az yazar. ama yinede tarif edeyim sarayönünde kırkpınar güreşlerinin yapıldığı yere giderken.iki kopru var altından nehir geçen. ilk koprunun yanında nehire paralel bir sokak var cami var başında sokağın. 200 metre sonrada genelevi gorursunuz.

keşan genelevi : halen açık olan bir başka genelevi.

çorlu genelevi : otogardan kalkan tekirdağ arabalarına binin çorludan çıktıktan 2 km sonra, yağ fabrikasının orada ineceğim diyin şöföre zaten genelev fabrikanın arkasında.

nazilli genelevi :aşağı naziiliye doğru giden 6 numaralı şehiriçilerle gidebilirsiniz gıdı gıdı yolundan 300 mt aşaya yürüdüğün
zaman hemen köşede solda kırmızı renkli bina karşısında büfe var. sanayinin içinden önünden geçen yola sevgi yolu deniyor.
şimdi eskiden gıdı gıdıydı. sümer fabrikası şimdiki sümer kampüsüne giderken daha nasıl anlatim biraz ilerde sağ çaprazında. sanayi halısaha havuz onun yanında nazilli spor tesisleri var. bunu da bulursunuz artık. vizite 25 karılar idare eder ama büyük değil.

yozgat genelevi: hala açık olan bir başka genelevi

manisa genelevi: merkezden 4 numaralı dolmuşlara binip son durakta inersiniz tam karşınızda. yada manisa’ya izmir girişinde eski yan yoldan otobüs son durağının yanından dönün işte orada. manisa girise yakın cezaevinin biraz önünde mezbahanın altı yol kıyısı. açık adres verdim resmen. alternatif tarif: manisa’nın yukarı tarafından şehirdışına turgutuya doğru çıkınca
sırasıyla askeriye ve benzinlikleri geçince sağda et entegre canlı hayvan mezbahası yazısı var. tabela onun orda şu ana kadar 1 numaradır.

aydın genelevi : astim denen bi beldesinde, astime otogar tarafından dolmuşlar kalkıyor, muavine çıtlatın sizi tam önünde indirir. zaten son durak. egenin bildiğim sağlam keranelerindendir. aydın astimde ,astim minibüsüne binin indiğiniz yerde
kime sorsanız gösterir.

çorum genelevi : samsun asfaltına çıkıyorsunuz, 4 km gittikten sonra sağa bi sapan dönüyor ilerde camiyi geçince yeşil iki katlı bina. çorum toptancı halı arkası ankara asfaltına yakın taksiyle gidilir.

afyon genelevi: tren istasyonuna giden sokağa dönün, soldaki caddeden devam edin, ilerde en sonra çayırların arasında
pembe bi ev göreceksiniz orası, zaten kapısında yazar. geneldede sıra olur önünde. afyon istasyon yanı tek bina var zaten.
tren istasyonuna giderken tcddy yanından sola döndüğünde 500 mt ilerde.

konya genelevi : merkezde yok akşehirde var. istasyona gidiyorsunuz. istasyondan konya merkeze giden yola çıkın, sanayi gibi genelde otomotiv tamircilerin olduğu bi sokak var,tam o arada. merkezden tren veya otobüsle gidiliyor. istasyon ya da otogardan taksiciler sizi arkaürür. taksiye binmem diyorsanız, istasyondan konya yoluna doğru yürüyün ara bir yol gelicek oto tamircilerinin arkasında.. genelev tam orda.. konya ereğli’de de olabilir

çankırı genelevi : çankırıya girişine gelmeden, yani il tabelasına gelmeden yaklaşık 3 kilometre önce hemen asfalta yakın 3 katlı pembe bina.

balikesir genelevi : merkezdeki saat kulesine giden ana cadde var. orada yokuş çıkan bi yol var. sosyal dinlenme tesisleri diye tabela gösterir, o yokuşa 300 metre kadar devam edin, askeri hastaneye yakın. dinkçiler mahallesi diye geçiyordu.ama artık kapandı yok genelevi, yeniden açılmasıysa. balıkesirdeki edremit yolu 12. km de aga eğlence merkezi

niğde genelevi : çevre yolundan önemli heykelinin olduğu meydana giderken, yola döndükten 200-300 metre sonra sağda soluk renkli bi bina. camdan bakıp duruyorlar zaten gidip gelene karılar, anlarsınız hemen.

denizli genelevi : organize sanayi çıkışında, anayoldan biraz içerde. organize sanayi dolmuşuna binin, son durakta inin, hemen arka sokakta kalıyor. denizli’de semti unuttum ama denizli org. sanayi dolmuşları gidiyor. son durak dolmuşlar otogarın arkasından kalkıyor.

antalya genelevi : varsak köprüsüne varmadan yaklaşık 700-800 metre önce, orda bi hırdavatçı mı ne var. orayı bulursanız hemen arka tarafında kalıyor. şöförler zaten çok yardımcı oluyor o tarafta, dolmuşta bayan yoksa. çekinmeyin sorun yani.
antalyada varsak sütçüler otobüs yada minübüsüne binin. çaktırmadan şöföre “abi varsak köprüsüne varmadan 1 km kadar
beride nida ticaret diye inşaat malzemeleri satan bi yer varmış ben orada inecem” derseniz, nida ticaret genelevin 50 metre yakını lisedeyken arkadaşlarla gitmiştik. içeri nasıl girdiniz diye sormayın girdik işte. yaklaşık bir 8 sene önceydi sanırım.
aklımda kalanlar ortamın biraz batakhane olduğu.. ayrıca genelevin bulunduğu bölge biraz sakattı. etrafta yankesiciler, bul karayı al parayı’cılar filan cirit atıyordu

uşak genelevi : uşakta’ta genel ev var, bayan sayısı 2 – 3 sanırım fazla sürmez kapanır. çünkü şehir içindeki malum evler geneleve fırsat vermiyor. genede nasıl gidilir derseniz tarifi zor ancak tarif etmeye çalışayım. emniyetin iki sokak aşağısından yukarıya çıkan ve bir süre sonra çok dikleşen yokuş yol, sürekli takip edilirse, belediye tv yansıtıcılarının yanından geçilerek, 5 km. sonra geneleve ulaşılır.

kars genelevi : tam emin değilim ama digor ilçesine giderken toplu konut idaresi ve binalarının karşısındaymış.

erzurum genelevi : yıldız kent çıkışında, paladöken yolunda, dağ eteğine hemen varmadan. boğaz mevkii diye geçiyor yerin adı.
palandöken boğaz mevkiisine dolmuş gitmez bir taksiye binip mektep yada boğaz derseniz sizi arkaürürler.

adana genelevi : adana-barkal. mersin yolunda otogarı geçince hedef ecza deposunun arkasında. barkal-sosyalevler dolmuşuna binerseniz genelevin kapısında inersiniz.

van genelevi: özalp yolu üzerinde kapatılmış olabilir de

adıyaman genelevi : gitmedim ama otogarın tam karşısında diye duydum.

diyarbakır genelevi : mardin şehirler arası yoluna çıkın. diyarbakır-mardin yolu karpuzu geçince ilerle bulursun arazi ortasındaki etrafı çevrili pembe binayı karpuz bi ilçe, kasaba gibi bi yer ,orayı geçince, belediye hizmet binası mı ne diye yazıyor, sapak veriyor, içeri girince 1 km ilerde.

kapatılan genelevler

amasya genelevi, bursa genelevi, kütahya genelevi, ısparta genelevi, bandırma genelevi, sakarya genelevi, kocaeli genelevi, kırşehirde genelevi

4 Comments

 1. Emrah Gökçay

  03/12/2016 at 6:09 PM

  Kiz fazla genç fazla en güzel olan
  Ben buluş görüş aşk gibi canım gibi
  Beraber mutlu dileriyorunum 🙂

 2. Cengiz

  10/02/2018 at 8:26 PM

  Kız genel evi

 3. erkan yesilkan

  10/09/2019 at 11:45 PM

  Vay bee. Usta işin gücün yok bunları mı araştırdın yoksa harbiden hepsine gittiğin için mi biliyorsun.

 4. Goyim

  27/02/2020 at 3:38 AM

  Çok teşekkürler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir