Türk kızlarının özellikleri

By  |  3 Comments

1- Devamlı olarak kendisinde ki bu egonun tavan yapmasından dolayı kendisini cinsel olarak ulaşılamaz bir obje olarak görür..
2-Empati nedir bilmezler empatiden tek anladıkları ” o kulum köpeğim olacak bende tasmasını takacam karşılığında ise sadece gösterecem ” dir bizlerin cinsel açlığını görüp daha da değerli sanırlar ama kimse bilmiyormuş gibi her akşam o titrek dildoyla veya el darbeleriyle kendilerini tatmin ederler (bazılarını xhamster live show da gördüm amk)
3-Bırakın insan cinsel haklarına saygı duymayı hiçbir erkeğe saygı duymazlar ama onların şeylerine deli gibi muhtaçlardır.
4-Piç kuruları kendini bir bok sanan veletler dışında herkese kutsal sandığınız kapalıdır turşusunu kuracak gibi.
5-Kitap okumaz yazı yazmaz araştırma yapmaz hayvan belgeseli izlemez tek bildikleri o sihirli halıya benzettikleri kredi kartlarından deli gibi harcama yapmaktır genelde baba parası yerler.
6-Yaşlarının ilerlemesi ile birlikte yılların sex aşkı içten içten körüklenir artık büzüşmüş olan cinsel organlarına kimse bakmadığı için asabi sinirli olurlar.
7-Pekçok Türkiyedeki il ve ilçelere gitmiş biri olarak Türk erkeklerini kültürlü bakımlı nerede nasıl davranacağını bilen yeri geldiği zaman sert yeri geldiği zaman esprisini yapan canlılar olarak gördüm ama Türk kızları öyle mi tek bildikleri dırdır alışveriş ve parmak yeteneklerinin aşırı iyi olması o nasıl bir mesaj yazma hızı amk
8-Çirkin oldukları halde kendilerini jennifer lopez adriana lima keyt upton falan sanarlar ama gerçek bu değildir gerçek Türkiyede malesef soyu sinsi bir virüs gibi ilerleyen abazan ve mal erkek tayfasından kaynaklanmaktadır olay yine cinselliğe bağlanır.
9-Yurtdışında Türk erkeklerinin o yabancı ülkelerdeki gibi nonnoş totoş gibi gözükmediğinden ötürü erkek adam gibi adam gördüklerinden ötürü dünyanın her türlü ülkesi (kuzey kore hariç) nde Türk erkekleri kendisine dam bulabilir kaçın gidin buralardan amk.
10-istediğiniz kadar kıskanın ama bu asla daha öncede saydığım daş gibi kadınların arasına giremeyeceğiniz anlamına geliyor permatik nedir onu bile biz öğrettik cahil kızlar.
11- istediğiniz kadar makyaj yapın retrikayla fotoğraf çekilin instagrama atın yine de çirkinliğiniz reel hayata döküldüğünde kabak gibi gözüküyor kabak gibi demişken tayttan vazgeçin bizleri yanıltıyorsunuz.
12-Nerede nasıl davranacağını bilmeyen Türk kızları her türlü ortamda cıvık ukala vurdumduymazdır.
13-Türk erkeklerini somurtgan ve cimri olarak tanımlarısınız ama siz de ilişkiler için hiçbir çaba göstermezsiniz varsa yoksa göster evlenince bebişim ha siktir ordan be
14-namus ve iffetten tek anladığınız vermemdir ama heryerde deli gibi yalaşabilme potansiyeline sahipsinizdir.

daha saymakla bitmez amk

3 Comments

 1. Riri

  03/06/2015 at 4:07 PM

  Türk kızı nah çirkin Ahsen sancaktar Ahsen Şeyma kılıçla Birşah ünlü varken siz hala bize çirkin kezban diye yargılayan.

 2. Riri

  03/06/2015 at 4:08 PM

  Kekolarsınız

 3. Hahahahaha :D

  09/06/2015 at 11:01 AM

  Şuraya bir tanesi de kendi adını yazamaz bkz : riri :))
  Zaten toplasan 3 5 tane güzelimiz vardır onlar da bize bakmaz. 🙂
  Güzel tespit tebrikler 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir