Türk kızları!

By  |  0 Comments

Nerede  piç , nerede pezevenk, nerede adamlıktan uzak çocuklar var , hep onların peşindesiniz kızlar . Ama lafa gelince , ”Adam Gibi Adam” olsun demeyi çok iyi biliyorsunuz . Daha kendisini bile koruyamayan erkeklerin koluna giriyorsunuz. Ama söz edebiyat yapmaya gelince ,”Beni Sahiplenecek , Beni Koruyacak , beni kıskanacak” diyen diz değil misiniz ?

Hep Babanız gibi seven birini arıyorsunuz; Ama hiç anneniz gibi olmuyorsunuz . Hep laf konuşuyorsunuz ama söylediklerinizin tam tersini yapıyorsunuz . Nerde sizi seven erkek var , ellerinizin tersiyle itiyorsunuz o çocukları . Sonra da ortamı olan O piçlerin sizi sevmesini istiyorsunuz imkansızı ister gibi . O karı kılıklı erkek görünümlü binlerle gezeceksiniz , tozacaksınız , hayatınızı yaşıyacaksınız sonra kraliçeler gibi sevilmeyi bekliyeceksiniz öyle mi ? Pardon ama , yanlış yolda doğrular aranmaz kızlar siz hep sevileyim , ama hiç sevmiyeyim hep hayatımı yaşıyayım diyorsunuz. Valla uzatmıyacağım ; O piçlerin elinde 2. model olarak takılmak sizin zorunuza gitmiyorsa ; adam gibi adamlarında yalnız kalması zoruna gitmez . .!

Demem o ki turk kızları için kendinizi üzmeyin kardeşler alayı ilgi manyagı , kendilerini mia malkova zanneden gerçekte izzet altınmeşe olup bazı türk erkeğinin yuz karası piçler yuzunden bu hale gelmişlerdir varsa sorununuz ask.fm/naci_abuska görüşelim..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir