Terk eden kadını geri döndürme yolları!

By  |  0 Comments

Terk edildiniz.. Aramıyor, sormuyor mu?

Özlüyorsunuz?

Yapacakta bir şey yok, en son size “kafamda bitirdim mi” dedi?

Merak etmeyin onların kafası yoktur, ama sizde 2 tane vardır.

Döndürebilirsiniz..

Dünyada geri dönmeyen tek şey zamandır gençler..

Nasıl mı?

Başlayalım..

  1. Kıskançlık. Hemen bir kaç günde bir kız yapın ve sosyal medya hesaplarınızda o kızla resimler paylaşın. Kız daha güzel olsun. Sizi kıskanmassa kızı kıskansın bari amk
  2. Asla gözünde dramatik bi sahne çizme (içip içip aramak, evden çıkmayıp bunalıma girmek vs.) ve radikal değişiklikler eşliğinde eskisinden daha fazla sosyalleş, gez, iç, seviş..
  3.  Ağladığınızı, acı çektiğinizi, çok özlediğinizi göstermek onu kazanmak yolunda zerre işe yaramaz. hatta bunun bilincinde olmasa bile bu olay egosunu tatmin eder ve kendini daha iyi hissetmesine yarar. bu da “iyi ki terk etmişim” düşüncesini pekiştirir.
  4.  Kesinlikle aramayın. Ararsanız özlemini bastırırsınız. Bırakın merak etsin. KADINLAR KEDİ GİBİDİR, MERAKTAN ÖLÜRLER.
  5.  Sosyalleşme ve yeni sevgili sonrası ilk önce “sen tam bir or*spu çocuğusun” diye bir mesaj gelecektir. sende kaltağın tekisin amk karısı felan yazmayın, hatta hiç cevap vermeyin. Ağınıza düştü bile..
  6. Maddi durumunuzu iyileştirin, arabalı ve gece bar konseptleri delirtir. Hele ondan güzel ve genç bir kız varsa yanınızda çılgına döner.

Baktınız bunlar işe yaramıyor bırakın gitsin, siz haklı olabilirsiniz, o orospunun teki olabilir, tabii ki siz de hayvanlık yapmış ve kadını kaçırmış olabilirsiniz, sonuç değişmez. Her durumda kadın kafasında “sizin durumunuzdan bağımsız” olarak olayı rasyoneleştirir ve kendini haklı yapacak sebeplere dayandırır. Bu sebepler erkek olarak sizin asla anlayamayacağınız sebepler olacaktır. Sizin onu etkilemenizin tek yolu görünen değil kendince rasyonelleştirdiği sebepleri bulup, bunlara oynamakla mümkündür. Buda imkansıza yakındır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir