TAŞINABİLİR ŞARJ CİHAZI MODELLERİ

By  |  0 Comments

248346

Akıllı cihazların en önemli sorunları şarj sürelerinin çok kısa sürmesidir. Bu nedenle farklı aksesuarlar cihazların teknik donanımlarını çok daha pratik bir şekilde kullanabilmemizi sağlar. Bu alanda taşınabilir şarj cihazı modelleri son dönemlerde imdada yetişen çok önemli aksesuarlar olmaktadır. Kapasitelerine göre cihazları bir ya da birkaç kere şarj edebilme imkânı bulunmaktadır.

Ttec marka Taks Powertube 2BB106 cihazında ise 2200 mAh kapasite bulunmaktadır. Hızlı şarj imkânı sunulmaktadır. 1A çıkışı bulunmakta ve güvenli şarj için devre koruması özelliği de bulunmaktadır. Micro USB kablo dâhil olmak üzere sunulan taşınabilir şarj cihazı İphone ve Android tabanı bulunan bütün akıllı cihazlarda güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Mobil şarj cihazı olarak kullanabileceğiniz bu cihaz, distribütör garantili olarak satılmaktadır. Cihazın model olarak tasarımı da oldukça estetik olmaktadır. Evde ya da herhangi bir mekân içerisinde elektrikli şarj cihazları için priz gereksinimleri olmaktadır. Bu gereksinimler bazı durumlarda sizi oldukça fazla zora sokabilir.

Bunların dışında sokakta, arabada şarjınız tükendiğinde de anında bu cihazlarla takviye yapabilirsiniz. Tek çekimde indirimler alabileceğiniz http://www.bizdeuygun.com/Ttec-Taks-Powertube-2BB106-2200mAh-Tasinabilir-Sarj-Cihazi_366428.html adresi üzerinde keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Bizde en uygun web sitesi içerisinde müşteri memnuniyeti oluşturacak hizmetler sunulmaktadır. Cihazınızın şarj kapasitesine göre cihazı bir defa tamamen doldurabilecek kapasitelerde bulunmaktadır. Bu sayede dış ortamlarda şarjınız bittiğiniz iletişiminiz kesilmeyecek, anında yapabileceğiniz takviyeler sayesinde şarjınızı çok daha uzun süre kullanabileceksiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir