Swinger çiftlere tek erkek olarak katılma rehberi

By  |  4 Comments

1-) Tanışma faslı. öncelikle swinger müessesi ülkemizde çok yeni ve dolayısıyla bununla ilgili havuz yeterince geniş değil. piyasa henüz market-to-market modeline geçemedi. swinger çiftlere ulaşılabilecek birkaç dating sitesi var ancak çoğu performans olarak yetersiz. bu anlamda facebook daha iyi bir alternatif diyebiliriz ancak networking’in altın kuralı olarak her zaman sahada olmanız sizin açınızdan daha verimli. swinger çiftlerin yemeklerine ve partilerine muhakkak katılın. o ortamın bir parçası olabilmek ve taninabilirliliğinizi arttırmak için ilk etapta yemeklere ve davetlere gidin.

2-) Birçok kadın yatağında 3. bir insanı görmek istese de, erkekleri ikna etmeleri zor bir durum. bu nedenle öncelik hedef kadını değil erkeği tavlamak. kadın üzerine kurulu bir strateji geçer akçe değil.

3-) Güven verin. ısrarlı davranmak, pazarlama yeteneği ya da kendini satma önemli bir kabiliyet olsa da swinger dünyasında bunların çok bir önemi yok. gizlilik ve ketumluk esastır. karşı tarafı güvende hissettirmelisiniz. bunu sağlayamadığınız sürece söz konusu kadını döllemeniz imkansız.

4-) No means no. swingerlar için önemli bir kaide. özellikle gangbang ya da group sex tarzı ilişkilerde karşı taraftan gelebilecek hayır cevaplarına hazırlıklı olun. aksi halde bir daha o ortama katılamayabilirsiniz. sustainable bir ilişkinin olmazsa olmazıdır.

5-) Cömert olun. Türkiye’de bu işi maddiyat için de yapan bir hayli çift var. sizden direkt olarak istemeseler bile maddi olarak destek olmayı teklif edin. daha sonraki çiftlere kanalize olabilmeniz için önemli bir strateji.

6-) İlk görüşmeyi otelde yapın. ilk görüşme için sizi eve davet etseler dahi kabul etmeyin. bu bir oltadır. güvenilirliğinizi test ediyorlar. oltaya gelmeyin. ilk görüşme otelde yapılır. otelden önce de bir cafede bir şeyler içme teklifini vurgulayan siz olun.

7-) İyi bir bull fiziksel olarak fit, cinsel olarak piston gibi olur. dış görünüşünüze önem gösterin. sonuçta bir başka erkeğinin kadınına kısa süre de olsa sahip olacaksınız.

😎 Korunun. bu tarz ilişkilerde hastalık kapma olasılığınız bir hayli yüksek.

4 Comments

 1. Rustem

  13/07/2016 at 8:55 PM

  Mrhaba yeniyiz

  • Rustem

   13/07/2016 at 8:57 PM

   Kocaeli türkiye

  • Kaan

   25/08/2018 at 11:14 AM

   Bizde kocaelideyiz görüşmek istermisiniz

 2. tolga

  27/11/2018 at 3:43 AM

  ben

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir