Regl olan kız nasıl anlaşılır?

By  |  2 Comments

Yılların tecrübesi ile madde madde regl olan kızların özelliklerini yazıyorum. sayemde artık siz de regl olan bi kızı (artık kız mıdır kadın mıdır bilemem) anında tanıyabilecek, fark edebileceksiniz:

ustune-gorme1

1) malum günlerde genelde strech olmayan kot pantolon veya kalın kumaş pantolon giyerler. beyaz renk ince kumaş pantolon, tayt felan-filan giymezler.
2) pantolon got yanaklarının arasına kaçmaz. düz durur. yani o iki got yanağı tek bir parça olarak gözükür (bilmem anlatabildim mi).
3) pek etek giymeyen bir kız bugünlerde etek giymişse regl olabilir. yine aşortman giymeyen bi kızı dışarıda aşortmanla görürseniz şaşırmayın bilin ki reglidir, amı kanıyodur. böyleleri günlük kullanımda ev dışında dahi alt aşortman giyerler.
4) türbanlı ve/veya dini bütün bacılarımız ramazan ayında bazı günler oruç tutmuyorlarsa bilin ki regldirler.
5) karbonhidrat ihtiyacı nedeniyle çikolata yerler, çikolatayı iştahla yerler.
6) sık ve acele ile tuvalete gittikleri olur.
7) tuvalete mutlaka çantaları ile giderler. diğer günlerde ise tuvalete gittiklerinde çantayı bi arkadaşına emanet ederlerdi unutmayın.
8) evde veya misafirlikte iseler tuvalete ellerinde çöp poşeti ile girer ve yine çöp poşeti ile çıkarlar. tuvaletten sonra çöpe poşette bir şey atarlar, bilin bakalım bu attıkları nedir?
9) malum günlerde mecbur ağrı kesici alırlar, arkadaşlarından ağrı kesici ararlar.
10) malum kokuya hassas olan kedi ve köpekler sokakta peşlerine takılır, bi yerlerde oturuyorlarsa kedi-köpek onca kişinin arasında yanlarına yumulur.
11) ağrıdan karınlarını tutarlar, suratlarını ekşitirler, hatta biraz utanma duygusu olmayanları karnına sıcak su torbası dahi tutabilir…
12) sık ped değiştirmeyen bakımsız biri ise böyle ekşimiş ter kokusu gibi pis kokarlar.
13) yüzünde sivilceler çıkar veya artar.
14) memeleri büyüdüğü için, kaşar olanları üst giyimlerinde dekolte strech giymeyi tercih eder, alt kıyafet ise boldur.
15) kızlar arasında fiskos konuşuyor, baş sallama, kaş-göz işareti ile anlaşıyorsa içlerinden biri reglidir.
16) bazı aklı-evveller şifreli konuşabilir. “-özel durumum var” diyebilir, “-hastayım” diyebilir. ya da erkek ortamında dahi direkt olarak “-regliyim” diyenleri bile çıkabilir.
17) yürürken pek rahat değillerdir. omuzlarını ve bacaklarını dahi kasarlar, adımları küçük atarlar…
18) otobüste/dolmuşta/tramvayda boş koltuk olmasına rağmen oturmazlar, ayakta seyahet etmeyi tercih ederler. otururlarsa baskı ile kanın pantolona geçmesi ihtimalinden endişe ederler.
19) sinirli ve hassas olurlar. anlık beklenmeyen tepkiler gösterebiliriler, size kızabilir, bağırabilirler.
20) tatil döneminde, denize/havuza girmezler. üstte bikini altta şort ile güneşlenirler. 10 günlük tatilinde 1 hafta regl olan şanssızlar bile vardır -kih kih kih…
21) ağızları pis koktuğundan, diğer günlerde içinize düşecek kadar yakın dururken, malum günlerde yakınlarına birisinin gelmesini istemezler, uzak dururlar, konuşurken genellikle ağızlarını kapatırlar.

Edit: “tampon kulanlar var” diyecekler olacaktır, tampon kullanımı pek sık bi şey değildir, yani en azından ben rastlamadım.

2 Comments

 1. mel_ak

  21/05/2019 at 5:02 PM

  sen nasıl bir insansın admin! bu konuşma şeklin nedir! terbiyen var mı senin? bu kaba konuşman hiç hoş değil. regli oluyorsak oluyoruz bunu sen ilah mısın şıp diye anlayacaksın! tabii erkek olduğun belli baksanıza konuşma tarzından! seni büyüten ebeveynlerine yazıklar olsun! umarım bu yorumumu dikkate alırsınız ve kendinizi düzeltmeniz dileğiyle!

  • Yavuz

   13/12/2019 at 8:29 AM

   Köpek balığı değiliz hanım efendi kan kokusundan anlayamıyoruz bi şekilde anlamamız gerek bi anda her şey alt üst oluyor sizde sevgilinize söyleyin boşu boşuna üzlmeyelim bir şey oldu diye ülkede herkes tdk görevlisi oldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir