Lazer Epilasyon Bakırköy

By  |  0 Comments

Lazer Epilasyon Bakırköy Beautyderm sağlık ve güzellik kliniği; İstanbul Avrupa yakasının en popüler ve en çok tercih edilen klinikleri arasında yer almaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden biri de hem uzun yıllardır b alanda hastalarına hizmet veren önemli bir kuruluş olması hem de hastalarına her daim güvenilir ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile yaklaşmasıdır. Lazer epilasyon Bakırköy Beautyderm’de lazer uygulamalarının öncesinde mutlaka hastalara cilt analizi yapılır ve daha sonrasında varsa tüy fazlalıkları alınarak uygulamaya başlanmaktadır. Her bölgenin seans sayısı farklılık göstermektedir ve ayrıca bu seans sayıları kişilerin cildine ve tüy yapısına göre de değişebilmektedir.

Acısız lazer epilasyon uygulaması da yine kliniğimizde yapılmakta olup, bu teknolojinin ismi Soprano ICE cihazıdır. Diğer bir ismi ile buz lazer olarak da bilinen bu acısız lazer epilasyon uygulaması özellikle erkeklerin en çok tercih ettiği sistemler arasında yer almaktadır. Erkeklerin tercih etmesinin nedeni ise acı hislerinin bayanlara göre daha fazla olmasıdır. Zaten bu sistem sayesinde eskiye göre erkeklerde lazer epilasyon uygulaması artışı olmuştur. Buz lazer cihazının başlığı eksi 3 dereceyi bulduğundan hastalar uygulama esnasında herhangi bir ağrı ya da acı hissetmemektedir. Vücudunuzun tüm bölgelerine buz lazer sistemi ile epilasyon yaptırmak isterseniz yaklaşık 8 seansta ve her seans 45 dakika olmak üzerede tüm tüylerinizden kolaylıkla kurtulabileceksiniz.

Kadın koltuk altı epilasyon uygulamalarında da önemli bir isim olan Beautyderm yaklaşık 10 yıldır Bakırköy;’de belirli bir hasta portföyüne sahip önemli kliniklerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca sadece kadın koltuk altı epilasyon uygulamalarında değil bunun dışında daha birçok medikal estetik alanında da hizmet veren Beautyderm güzellik ve sağlık merkezimizden randevu almak ve bizlerle görüşmek için de yine internet sayfamız olan www.beautyderm.net’i ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın ki vücudumuzdaki fazla tüylerden kurtulmak için en kolay ve acısız yol lazer epilasyon uygulamalarından geçmektedir. Buz lazer uygulaması ile de sıfır acı ve ağrı hissi ile tüm tüylerinizden güvenilir bir şekilde ve en önemlisi de ömür boyu kurtulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir