KALEM ETEK

By  |  0 Comments

2015-Kalem-Etek-Fiyatları-620x930

Kalem formlu etek modellerinin nasıl kombin edilmesi gerektiğini bilmelisiniz. Kalem etek modelleri, klasik formda bir parça olmasının yanı sıra birkaç sezondur ön plana çıkan feminen kıyafetler arasında yer almaktadır. Pek çok ortamda giyilmesi uygun görülebilen enfes parçayı giyebilmek için bazı stil ipuçlarını da net bir şekilde öğrenmeli ve uygulamalısınız. Bu sayede pek çok farklı alanda aynı model parçayla muhteşem kombinler elde edebilirsiniz.

İlk olarak kalem formlu eteklerin en çok kombin edildiği parçadan bahsedilebilir. Kalem etekler genel itibariyle en çok ceketlerle kombin edilmektedir. Bu iki parça, özellikle ofis şıklığı elde edebilmek için tercih edilmekte ve hem şık hem de zahmetsiz bir görünüm sağlamaktadır. Fazla kilolarınız varsa eğer, kalem formlu eteğinizi ceketlerle beraber rahat bir şekilde kombin edebilirsiniz. Daha ince ve zarif bir görünüm için ceket, kalem formlu etek ve bluz ile aynı renklerde ya da aynı renk tonlarında seçilebilir.

Ayrıca kilo sorunu olmayan kadınlar kısa ceketlerini de kalem formlu eteklerle tercih edebilirler. Kısa üstlerle de kullanabilirsiniz. Kalem formlu etekleri http://www.zemingiyim.com/kadin-etekleri web adresinden de inceleyebilirsiniz. Kalem formlu eteklerin yüksel bel yapısı olduğu için kısa üstlerle oldukça iyi bir ikili oluşturmaktadır. Fakat burada giydiğiniz parçaların çok da kısa olmamasına dikkat etmelisiniz. Zira kalem formlu etekler son derece feminen ve çekici bir parça niteliği taşımaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir