IPHONE 4S FİYATLARI

By  |  0 Comments

iMOWFQ8CQ

Apple’ın en gözde modellerinden biri olan Iphone 4S hakkında pek çok teknolojik özellik belirtilmektedir. Bu özelliklerin en başında kamera özellikleri dikkat çekmektedir. 8 MP arka kamerası sayesinde tüm özel, keyifli ve unutulmaz anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Iphone 4S fiyatlarının çok daha uygun oranlarda seyrettiği son dönemlerde sizler de bu cihaza sahip olabilirsiniz. Üstelik son derece geniş ve kayda değer özelliklere de sahip olmanız mümkün olacaktır.

Cihaz kullanıcılarının üstün olarak kabul ettikleri kamera teknolojisi sayesinde ilave olarak bir fotoğraf makinesi taşımanıza da ihtiyaç kalmayacaktır. Apple Iphone 4S cihazının 16 GB gibi yüksek hafıza seçeneğiyle her türlü indirme işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Iphone 4S fiyatlarını öğrenerek sizler de bu gibi özellikleri içeren bir cihaza sahip olabilirsiniz. IOS işletim sistemiyle pek çok unsuru aynı anda kullanmanız da kolay olacaktır.

Ayrıca Iphone 4S kullanıcılarının memnun kaldığı bu özelliklerin dikkat çektiği de söylenebilir. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/4s-16gb-p53409350/ web adresini ziyaret edip fiyat karşılaştırması yaparak sizler de bu cihaza sahip olabilirsiniz. Fotoğraf yayınlamayı sağlayan Apple ürünlerine özel tasarlanmış programlar aracılığıyla fotoğraflarınızı her kanaldan paylaşmanız da kolay olacaktır. 14 MBPS oranına kadar yükselen hızıyla internet kullanımı teşvik edilmekte ve kolaylaştırılmaktadır. 3.5 inç ekran büyüklüğüyle de kullanımı en kolay cihaz modelleri arasında liderliğini korumaktadır. GPS ve WİFİ gibi özelliklerinin yanı sıra hızlı işletim sistemi de mevcut durumdadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir