ingilizce hazırlık atlama kursu

By  |  0 Comments

bogazici
Genel ingilizce :

Her çocuk istese de istemese de ingilizceye kulak aşinalığı geliştiriyor. zira interaktif dünyada, gerçek dünyada olduğu gibi en çok rağbet gören dil ingilizce.

Bir çocuk izlediği çizgi filmden, kulak misafiri olduğu müzikten, bilgisayarında oynadığı oyundan dolayı ingilizceyle iç içe bir hayat geçirmek zorunda. haliyle akademik alanda kendisine öğretilen ingilizceyle birlikte 14-15 yaşındaki bir genç çok rahatlıkla giriş-orta seviyesinde ingilizce bilebilir.

Amerika’daki ortalama insanın da zaten bu seviyede günlük hayatını idame ettirdiği düşünülürse bu gencimize bir iki haftalık konsantre ingilizce eğitimi verip amerika’ya postalayabiliriz. zorluk çekmez!

Biz size sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda ingilizce kursu olanakları sunuyoruz.

Proficiency Kursu :

Zamanında hazırlanmak için kullandığım kitapları nereye sokuşturacağımı bilemiyorum. Evdeki tüm bavullar kitap dolu. hayır o kadar kitap almışız, yine de ingilizce derslerinden muaf olamamışım diyorsanız Zoomin proficiency kursu sizin yanınızda..

Toefl Kursu :

Sinava girebilmek icin kredi kartindan 110$ bayilmaya hazir olmak ve hollandaya telefon acip randevu almak gerekir.. faks gonderilmemelidir, nitekim cogu zaman garantisi olmamaktadir..

TOEFL ‘a bir süredir netten de kayıt olunabiliyor.. artık daha resmileşti VE YAYGINLAŞTI. toefl kursu zordur eve ama bizimle kolaylıkla başaracaksınız.

İelts Kursu : 4 bölümü vardir, listening, reading, writing ve speaking. her biri 9 üzerinden 0.5 hassasliginda degerlendirilir, ortalamasi alinir, gene 0.5 hassasliginda overall hesaplanir. okullar genelde her bir bölümden en az 5-5.5 olmak üzere 6.5-7 arasi ielts skoru isterler. toefl’a göre kebap bir sinavdir ama hassasiyetinin öküz mertebesinde seyretmesi sebebiyle toefl denkligi yoktur, tersi geçerlidir halbuki. İelts toefl’a göre biraz daha zor olsada geç kalmayın ielts kursu seçeneklerimize bir göz atın..

Yds- Lys-5 Kursu : 171 insanın 80 sorunun hepsini yanlış yaptığını öğrenince komplo teorisyeni yönümü ortaya çıkaran sınavdır. şifreyi mi karıştırdılar yoksa bu arkadaşlar? hani 10 anlarım 15 anlarım da 80 soru lan! Hemen bir lys 5 kursu na yazılın kardeşlerim :(((

 

** Zoom İn 4 English İngilizce Kursu **

ADRES: Aytar Caddesi, No:8/4 Öztürk Palas Apt. LEVENT BEŞİKTAŞ İSTANBUL

TEL: +90 212 324 66 86 /87

FAX: +90 212 324 66 87

CEP TEL: +90 507 663 94 48 / +90 507 663 94 49

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir