Güzel ve tatlı bir kızla sevgili olduğunuz zaman ne olur?

By  |  0 Comments

Hemen olacakları anlatayım. Tabi kız da sizi çok fazla seviyorsa.

• Gelir yanınıza, sizi çok fazla sevdiğini söyler o tatlı sesiyle tavırlarıyla. O an ona sımsıkı sarılasınız öpesiniz gelir, ‘ben de seni çok seviyorum’ diyesiniz gelir.

• Sevgiliniz olur, onu kabul ettiğiniz için çok mutlu olur. Bi kızı kabul ettiğiniz için çok mutlu oluşu, sizin için müthiş bir şey olur. Bir de o kız, sizin çok sevdiğiniz çok güzel çok tatlı bir kızdır. ‘Beni çok seviyor bu ya’ diye düşünürsünüz, çok hoşunuza gider. Onu kabul ettiniz diye mutlu olurken çok tatlıdır o, ‘oley bee benimsin artık’ deyip yanağınıza bir öpücük kondurur şakacı bir şekilde, sizi ona aşık etmeye yeter de artar.

• Sizi çok sever, size sımsıkı sarılır. Öyle bir sıkı sarılır ki, içine sokarcasına, sevgilisini sahiplenircesine. Sarıldığı zaman, sanki tek parçaymışsınız gibi hissedersiniz. Siz de ona sarılırsınız tabi. Sevilmenin ne demek olduğunu size o öğretir. ilk kez sevildiğinizi hissettirir o, hiçbir şey demeden sadece sarılıp sarmasıyla. Daha önce bir şey yaşadıysanız, geçici ve saçma hevesler olduğunu anlarsınız, hiçbir şeyin aranızdaki sevgi kadar gerçek olmadığını anlarsınız.

• Size çok bağlıdır, çok ilgilidir. Sürekli sevdiğini söyler. Muhabbetin ortasındayken, yarıdan keser ve ‘ben seni çok seviyorum’ der. Gülümsersiniz, sizi çok sevdiğini sık sık dile getiriyordur. Beklemediğiniz anda bile sevdiğini hatırlatıyordur, sevgisini yaşamadan dayanamıyordur. Bazen yan yana yürüdüğünüz zaman, ‘ben seni çok özledim ama ya’ diyordur. ilk dediğinde anlamaz şaşırırsınız, ‘nasıl özledin ya yanındayım aşkım?’ dersiniz. Sonra gözlerini kapatıp size sımsıkı sarıldığında, yolun ortasında saniyelerce başını omzunuza koyarak durduğunda anlarsınız ki sizi çok özlemiştir, size sarılmaya ihtiyacı vardır, siz o melek gibi kızın bir ihtiyacısınızdır. Artık size yanınızdayken her ‘özledim seni’ dediğinde anlarsınız ki, o kız size o çocuksu sevgisiyle sarılmak huzur ve sevgi bulmak istiyordur.

• Evleneceği erkeksinizdir onun için, hayatının aşkısınızdır. Size güvenir, sizi her türlü sevmek istediği söyler. ‘Seni her türlü sevmek istiyorum’ der, yapışır dudaklarına. Önce hızlı ve istekli öper, ellerini parmaklarını vücudunda gezdirir. Her yerine dokunur, ‘sen benimsin’ der, ve onun olduğunu sana hissettirir. Sen de ona sahip olursun, her yerini öpersin, dokunursun, hatta bazen emer ısırırsın.

• Uzun süre görüşmediğiniz zaman, dudaklarını öyle bir öper ki. Tutkulu ve sevgi dolu bir şekilde, yavaşça öpüşür seninle. Ne kadar çok özlediğini anlarsın seni. Tekrar tekrar aşık olursun ona, tekrar tekrar aşık eder seni kendine. Duygusallaşır, ağlamaklı bir şekilde ‘seni çok özledim’ der, oysa sadece birkaç gün olmuştur. Kızlığını da verir sana, çünkü çok seviyordur ve evlenecektir, güveniyordur, emindir. Sen de zaten çoktan hayran olmuşsundur ona, onsuz bir hayat düşünemiyorsundur.

• Kız, sizin için vazgeçilmez olduğunu anladığı zaman, ona aşırı sevgi ve ilgi gösterdiğiniz zaman, onu hayatınızın merkezine koyduğunuz ve en değerliniz haline getirdiğiniz zaman; artık zaman geçtikçe sizden uzaklaşmaya, soğumaya, sıkılmaya başlar. En sonunda sizi terkeder, tabi ondan önce davranıp siz terketmezseniz.

Ve her şey biter, bu kadar gençler. Kızın özünde nasıl birisi olduğunu iyi tanıyamamışsanız, suçlu sizsiniz.
Adam olun, az akıllı olun, iradeli olun. Orospular tarafından yerle bir mi edilmek istiyorsunuz?

Kendinize gelin..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

??????? ?????? ??????? ?????? ??????? ?????? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ??????? ?????? InfoTor.Net -  ??????? ?????????? ???????? ??? ??????????? ? ????????! Skaitliukas.eu - Nemokamas lankytojų skaitliukas Hier gehts zur Topliste Ga naar Frankrijk TopList uw mening telt!!!