GELİN SETİ MODELLERİ

By  |  0 Comments
ne7602 0117

ne7602 0117

Birbirini seven gençlerin aynı hayat içinde var olmak adına attıkları adıma nikah adı verilir. Gelinlerin gelinliklerini tamamlamak adına gelin seti taktıkları görülür. Oldukça farklı taşlardan oluşturulan gelin setleri bayanların zevk ve tercihlerine göre özel olarak tasarlanmıştır. Günümüzde oldukça modern bir görünüme sahip olan setlere ulaşabiliriz. Özellikle her sezon modanın değişim izlerinden etkilenen takı sektörü oldukça farklı tasarımlara imza attığı ve sürekli olarak kendini yenilediği görülür.

Gelin adaylarının gelinlikleri ile birlikte tercih ettikleri gelin seti modelleri sayesinde şık bir görünüşe sahip olmanız sağlanır. Siteden yapılan incelemelerde bizleri öncelikli olarak alanında büyük başarılara imza atmış olan Pellini gelmektedir. Yüksek kaliteli taşlarla oldukça zarif bir işçiliğin hayata geçtiği görülür. Üretilen ürünlerin son trendlere girdiği ve bayanların hayranlığını kazandığı görülür. İstanbul da Bağdat caddesinde bulunan mağazaya giderek beğendiğiniz ürün grubunu daha yakında inceleme imkânına sahip olabilirsiniz.

Alanında uzman bir ekiple çalışmalarını sürdüren Işıltı Mücevherat 1983 yılından beri bay ve bayanların vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Disiplinli çalışmalar sergileyen firma ürettiği ürünlerle herkesi büyülemeyi başarmıştır. Site üzerinden Işıl Mücevherat’ın tasarlamış oldukları her türlü takıyı inceleme şansına sahipsinizdir. Böylece mağazalar arasında dolaşmadan istediğiniz modeli siteden kolayca bulmanız mümkün hale gelir. İletişim bilgilerini siteden alarak mağazanın nerelerde olduğu konusunda bilgi sahibi olmanız da mümkündür. Gelin setlerini detaylı olarak incelemek adına http://dugunmevsimi.com/alyans-ve-taki linkini tıklamanız yeterli olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir