ERKEK KABAN MODELLERİ

By  |  0 Comments

iH92HZ12P

Kış ayları yaklaşınca dolaplarda yazlıklar ve kışlıklar yer değiştirirler. En önemlisi ise dış mekânlarda kullanılan erkek kaban modelleri olmaktadır. Wessi marka en trend modeller içerisinden kaliteli seçimler yapabilirsiniz. Ünlü tasarımcılarını koleksiyonlarını bulabileceğiniz ürün grupları içerisinde spor ve klasik tarzlara özel kaban seçenekleri bulabilmek mümkün olmaktadır.

Fermuarlı kısa kabanlar daha ara mevsimlerde kullanılmaktadır. Ve daha spor tarzları yansıtmaktadır. Şişme kabanlar ise her dönemin geç beylerine hitap eden kapitone desenleri ile oldukça tarz imajlar ortaya çıkarmaktadır. Renk olarak beyler genellikle siyah ve kahve tonlarını tercih etse de mavi gibi açık renkler tarz olarak daha spor seçimler olmaktadır. Ancak deri kabanların yeri erkek giyiminde çok farklı olmaktadır. Kalite vurgusunun yapıldığı bu tür seçimlerde beyler, seçkin bir tarz kazanmış olmaktadır. Kısa kapitone deriden oluşan erkek kaban modellerinin yanında kapüşonlu bondit montlarda özgün tasarımlar olarak daha çok gençlere özel seçimlerdir. Şişme kabanlar arasında farklı renkler ve modeller bulunabiliyor. Slimfit modeller ise daha çok zayıf beyler için tercih edilebilirdir.

Yaka kısımları körüklü ve cepleri ile aksesuarları fazla olan modeller ise kendine özel tarzlar hedefleyen bireylerde hoş bir profil çizmektedir. Özellikle uzun kaşmir ceketler daha orta yaşlarda olgun bayların seçimleri olmaktadır. Farklı renk ve beden seçimleri ile bu alanda ürün seçimleri yapmak için http://www.wessi.com/erkek-kaban adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir