Çapkın erkeklerden kadınlara öneriler.

By  |  0 Comments

Gerizekalı değiliz. Beynimiz yok sanmayın. Çoğu zaman yalanlarınızı ve oyunlarınızı görürüz ve görmezden geliriz. Bunun sebebi sizi daha fazla kullanabilmek. Çünkü ortalama olarak bir kadına katlanmanın ilk kuralı bazı şeylerini görmezden gelmektir. Görmüyoruz sanıp abartmayın, soğutuyorsunuz.

Fazla şekilci olmayın. Şekilci kızlar olarak bakacağınız erkekler benim gibi yakışıklı erkeklerdir. Ve bizimde aklımız sikimizde. Kullanılmak mı istiyorsunuz? Ozaman sorun yok..

Bir erkeğin gururunu başkalarının önünde asla incitmeyin. Erkekler çabuk unutan varlıklardır ama incinen gururlarını asla unutmazlar.

Sizinle tanışır tanışmaz günde 50 kere arıyorsak, size ilgi gösteriyorsak bunun bir nedeni vardır di mi?

Güzelliğinde sikilene kadar unutma.

Evinde prezarvatif varsa, seninle ciddi bir ilişki kuracak bir adam bulamazsın.

Fazla naz aşık usandırır, yakışıklı erkekler naz sevmez.

Erkeğin yanında alışveriş olaylarından, selin’in kotundan, berkecan’ın ayakkabısından, busenaz’ın tatilde yaptıklarından bahsetmeyin. Erkekler onu bunu konuşmayı pek sevmez. Kendinizden ve ondan bahsetmeye, dedikodu yapmamaya özen gösterin. Orospu karı gibi dedikodu yapan kızı ne yapalım amk

Yapmamızı istediğiniz şeyleri kafa sikerek söylemeyin. Erkek dediğin düşünen bir hayvandır. inatçıdır. kafasını sikersen seni mutlu etmeyi değil, başını ağrıtmamayı düşünür. Gider aldatır. Seninle uğraşmaz.

Yatağa küs girdiğin veya yatakları ayırdığın gün, bittiğin gündür. Seni aldatmasa bile sen artık güvenilmez, yarı yolda bırakabilecek kadınsındır. Siksen evlenmez ve ciddi düşünmez. En yakın durakta siktir olursun.

Erkeğin özel eşyalarını kurcalamayın. Aklınızda bir şey varsa sorun, güveninizi yok edecek şey yaparsanız sıçarsınız. Erkekler, güven meselesine kadınlardan fazla önem verir sanılanın aksine..

Sevişme sonrası 3-5 dakika sülük gibi yapışmayın amk.

Makyaj yapın, giyinmeye özen gösterin. Sonra neden başkalarına bakıyor diye kıvranırsınız.

Daha önce aldatmışlığınızı biliyorsak en güzel av sizsiniz. Sizi anlamaya veya hak vermeye çalışan erkek yaklaşımları, sizle seviştikten sonra sorunsuz bir şekilde def etmeye ön hazırlıktır aslında.

Erkek, paraya önem vermez ama sizin paraya düşkünlüğünüz onun sevgisinden sömürür.

Anlamadığınız bir nedenle sizinle dışarı çıkmak istemeyen ve çıkmak istememesi şaşırtan erkeği üstelemeyin. hemen aldatıyor triplerine de girmeyin. parası olmayabilir, canı istemeyebilir bunlar normal şeyler.

Terk ettiğiniz erkeği yeni sevgilinizden ayrıldığınızda veya sırf hala seviyor mu diye meraktan veya egonuzu okşamak için arayıp umutlandırmayın. daha fazla acı çektirmeyin.

2 saatte hazırlanıp ondan sonra da “olmuş mu aşkım” diye soru sorup doğru cevaplar alacağınızı ummayın. sonra da sokakta fark ettiğiniz bir eksik yüzünden erkeğinize suç bulup da hayatı zehir etmeyin. 2 saat, kullanmak için yeterli bir süre.

Gece yatarken giymek için özel miniler, seten ve parlak seksi şeyler alın. erkekler bu tür farklılıklara ve yeniliklere bayılır.

Sevişme sırasında erkekler ikiye ayrılır. bazısı kadının arzularına ve anlık hareketlerine doğaçlama cevap vermeyi sever, bazısı da kontrolü kendinde ister ve sert sevişmeyi ister. eğer size doğaçlama uyum gösteren ve arzularınızı tahmin etmeye çalışan bir erkekse seks eşiniz, rahat olun. istediğiniz her şeyi belli edin. diğer erkek grubu zor erkek tipidir. hamurunda hayvanlık vardır. cinsellik her şeyden önce gelir onlar için. kendinden geçerken size acı çektirebilirler, hoşlanmayacağınız şeyler yapabilirler. eğer baştan izin verirseniz her defasında sizi daha da yok sayacaktır. her defasında size biraz daha acı çektirmeyi halt sanacaktır. bu tiplere kontrolü çok verirseniz sonra nelerle karşılaşacağınız belli olmayabilir. iyi düşünmeniz gerekir. seks iki kişiliktir. kendinizi de düşünün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir