Bunun Adı Yok

By  |  1 Comment

2a2eb292d39e72ee6e6cc990b643e59b

Bir adamı sevmek, kırmamak kanatlarını, özgürlüğünü eline verip her defasında sana dönmesini beklemek, aşk! Sorgulamadan, asla suçlamadan ayrı uyuduğu gecelerde ama her dönüşünde, çekmek kokusunu içine. Özlemek omuzlarına bir bir yüklediğinde tüm ağırlığını yine de sövmemek yokluğuna. Tarifi olmayan en güzel duygu değil mi boynundan koklamak cennetin kokusunu. Ellerinden almak vücudunun ısısını, onun gözlerinden görmek gökyüzünün en parlak yıldızını.
Seni seviyorum, sana ihtiyacım var, seni özledim gibi aslında bi halta yaramayan her cümleyi vurmak gerekir mi yüzüne? Bak ben kollarımı açtım sana hadi sende sarıl bana mı demek gerek kangren olan duygularına. Ben senin için bunları bunları yaptım hadi sende bana bunları bunları yap demek mi gerek yüzünü yere eğerek. Bu onu sana borçlandırmak olmaz mı? İnsan borcu olandan köşe bucak kaçmaz mı?
Bıraktığın gibi bulacağın bi sevgi büyüttüm içimde.
İstediğin zaman gelip sarılacağın bi bedene yüklenmiş sana dair en güzel hisler.
Baktığında gözlerime, gecenin en koyusunda bile göreceksin teslimiyetimi. Kanatların kopmayacak, özgürlüğün elinden alınmayacak, boğulmayacaksın, nefes olucak sana benim her dokunuşum biliyorum! Tenimden kendi kokunu alacaksın, bende gördüğün aslında senin bana yansıyan halin olacak biliyorum.

Seni bana borçlandırmadan, yaşanılanlara adisyon kesmeden yaşatacağım bi ömür var avcumda. Bazen hissetmesem de ellerimi, sımsıkı tutunduğum bi aşk var senden habersiz ama seninle güzelleşen.
Beynim karıncalandığında bile düşleyebildiğim bir gecemiz var senden başkasına haram!
Hıçkırıklara boğulmuşken bile, bakarsan görebileceğin bir tebessümüm var senden başkası görürse kör edecek.
Nefes alamıyorken bile ben, sana hayat olacak bir son nefesim daha var.
Bir nefes sigaram, bir yudum içkim, bir ilkbaharım var, son bir gözyaşıma sakladığım.

Ve sen, kurtarılmayı istediğin o an bende alacaksın soluğunu biliyorum..
Bekliyorum..

1 Comment

  1. çiğdem

    05/03/2014 at 7:46 AM

    burada ki anlatılan tek taraflı aşkmı? hastalıklı bir tutku mu.? neden acı çeken taraf aşıkmış gibi duruyor.bu kadar kendimizden vererek .kendimize ihanet etmeyiz.
    GENEDE AŞK GÜZEL :))
    sevgiler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir