Bodrum Motor Yacht

By  |  0 Comments

Büyükşehirin telaşından bıkıp,stress ve sıkıntılarından bıktınız mı? Şehirdeki yaşamınızdan sıyrılıp sadece siz ve sevdiklerinizle birlikte stress atıp eğlenmek istemez misiniz? Bunları elbette herkes ister ancak tatil denilince,tail seçimi yaparken dikkatli olmanız gerekir.

Tatile çıkmadan önce yaptığınız planlar tatildeyken yaptıklarınızla örtüşmeyebilir ve pişman olabilirsiniz.Peki size pişman olamayacağınız hatta her yıl isteyebileceğiniz bir tatil seçeneği sunulsa ne yapardınız? Hepimiz tatilimizi özgürce yaşamak isteriz. İstediğimiz yere gidip istediğimizi yapmak isteriz. Tatilde taşıttan taşıta geçişler,bavul ve çanta taşımalar hepimizi yorar. Oda kiralasanız aklınız oda da kalabilir. Peki eşyalarınızın tatiliniz boyunca yanınızda olacağı ve asla taşıt değiştirmeyeceğiniz seçenek var: Motor yacht. (bkz.www.barbarosyachting.com/motor-yachts.html)

Yat kiralama ile şehir gürültüsü ve gözleri yoran ışıklarından,kalabalığından kurtulursunuz. Denize girmek istediğinizde tenha koylardan birinde durup Bodrum’un berrak turkuaz sularında yüzebilirsiniz. Acıktığınızda meşhur ızgaraların tatlarına bakabilirsiniz. Antik kalıntıların arasında gezerken büyük şehirin sıkıntılarını unutursunuz. Bodrum’da bulunan dünyanın güzelliğini kabul ettiği koylarda tatil yaşamak sadece kendinize değil sevdikleriniz için de unutlumaz bir tatil olacaktır. Tertemiz havayı ciğerlerinize çektiğinizde kendinizi daha sağlıklı hissedersiniz. Büyükşehirdeki pis kokularda uzak denizin ortasında esinti,temiz hava kokusu size ve sevdiklerinize iyi gelecektir. Motor yacht tatil yaparken yaşanabilecek sıkıntıları sıfıra indirger,tatil keyfinize keyif katar.

Bodrum sahilinden baktığınızda gördüğünüz yatlar ve sürat teknelerinden birinde olmaz istemediniz mi?

Yatların rahatlığı,sürati size sevdiklerinize iyi gelecektir.

Konfor,doğa harikaları arasında gezinmek ve yeni ve eşsiz tatları tatmak size ve sevdiklerinize iyi gelecektir.Barbaros Yachttan bir yat kiralama sizin için en iyi tatil olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir