12 Adımda, Kadınları Alışverişten Uzak Tutmanın Yolu! Sadece 9.99 tl

By  |  3 Comments

Kadınlar için alışveriş bir tutku, bir yenilenme,  bir rahatlama ve hatta bazıları için bir ayrılık sonrası eğlenmenin tek yolu. Çoğu kadın için sizden öte, hemcinslerine daha güzel görünmenin altın anahtarı. Her yaştan ve sınıftan kadınlar yağmur, çamur ve hatta hamilelik demeden alışveriş için zaman yaratıyor.  Peki, biz erkekler ne yapıyoruz?  Sıkılıyor muyuz? Alışveriş merkezinde elinde torbaları, kadınının bir adım arkasında, noter gibi dolanan erkeklerden misiniz?  Dolmuşta, kucak dolusu poşetlerle tutunmaya çalışırken bir yandan ağzıyla cüzdanından para çıkarmaya çalışanlardan mısınız? Bu yazımı alışveriş merkezlerinde anne ördeğin arkasından yürüyen biz çirkin ördek yavrularına adıyorum. Kadınlarımızı alışverişten uzak tutmanın yollarını açıklıyorum. Aşağıda yazanları uygulamanın sorumluluğu ve sonuçları tamamen size aittir…

1-      Sinemaya gitmek veya yemek yemek için alışveriş merkezlerini tercih etmeyin.  Alışveriş merkezine adım atıldığından itibaren, yanınızda bulunan kadının, hesap defterlerini kontrol etmeye gelen bir maliye memuru gibi dolaşacağını bilin.

2-      Alışveriş merkezine gidecekseniz alternatif giriş çıkış yöntemlerini deneyin. Yangın merdivenini kullanın. Olmadı sadece asansörlere binin. Yürüyen merdivenleri kullanmak bile bile lades olmaktır.  Bu merdivenleri yapan çok saygı değer arkadaşlar bulunduğunuz katı en az bir tur dolanmanızı sağlayacaktır.

3-      Çocukça bir ses tonuyla söylenen “birlikte alışveriş yapalım mı?” sözüne aldanmayın. Alışveriş sonunda size sus payı olarak alınan bir gömlek veya çorap dışında bir ton kadın kıyafeti alındığını göreceksiniz

4-  Herhangi bir bankadan kredi çekin. Paranız olsa bile zamanında ödemeyin veya hiç ödemeyin. Bankalar kısa sürede sizi kara listeye alacaktır. Siz dahil olmak üzere tüm ailenize kredi kartı vermeyecek veya iptal edecektir.

5-      Sevdiğiniz kadına at gözlüğü takın. Çok yakıştığını söylemeyi ihmal etmeyin. Bir süre sonra bu farklılığı fark eden diğer kadınlarında at gözlüğü takacağını ümit edin. Kim bilir belki moda olur.

6-      İlk buluşmanız bir alışveriş merkezinde olacaksa eğer siyasi görüşünüz ne olursa olsun, Deniz Gezmiş parkası ile gidin. Mevsimlerden yaz ise daha çok etkili olacak ve çektiğiniz sıkıntıya değecektir. Uzun uzun kapitalist sistemin oyunlarını anlatarak kafa ütüleyin. Bu yöntem ile birçok kadını kaybedebilirsiniz ama en azından öküz nitelendirmesinden kurtulmuş olursunuz. Ayrıca dönerse senindir taktiği ile birçok kadının gözünde entelektüel bir kişiliğe sahip olabilirsiniz.

7-      Işıltılı vitrinlerin önünden geçerken kendini kaybeden sevgilinize çaktırmadan çelme takın, kaymış gibi yaparak omuz atın. Daha sonra zeminin kayganlığından dem vurarak alışveriş merkezi yönetimine fırça kayın.  Bu yöntem, içinde birçok sakatlanma riski barındırmakla beraber özel güvenliklerin şefkatini bedeninizde hissetmenize neden olabilir.  En acil durumlarda kullanın.

8-      Alışveriş merkezinde sigara içme ve tuvalete gitme bahanelerini çok sık kullanmayın. Bunlar sizin küçük kaçamaklarınız olacaktır. Ayrıca bu yöntemi abartmak ilk buluşmalarda “acaba prostat mı?” endişesine yol açabilir.  Bulgura giderken evdeki pirinçten olmayın.

9-      Yanınızda ki kadın alışveriş yaparken elinizde ki telefonu boşu boşuna kurcalamayın. Kablosuz ağları aramak veya bluetooth seçeneğini açıp kapamak sıkıntınıza derman olmayacağı gibi dikkatinizi dağıtacaktır. Mesela  “bu el kreminin çileklisi var mı acaba ?”  sorusuna “üstüne çok yakışmış hayatım” yanıtı verdiğiniz an kadının gözünde, boynuzlarınız da bir mahya açılacak ve sıkıldım yazacaktır. Bu andan itibaren kadın savunmaya geçecek ve “benimle vakit geçirmekten hoşlanmıyor musun?” soru kalıbını işaret eden methiyeler düzmeye başlayacaktır. Siz ise gün içinde, gülmeyi yeni öğrenen bir sirk maymunu gibi yeteneklerinizi sergileyerek,  kredi kartınızın size verdiği yetkiyle, onunla alışveriş yapmanın ne mükemmel bir duygu olduğunu anlatmaya çalışarak kalan ömrünüzü ipotek altına alacaksınız. Yeryüzünde cehennemi yaşamayın.

10-      Sevdiğiniz kadına az az demir tozu yedirin. İçtiği bir meşrubata veya yemeğine katabilirsiniz. Sabrının son raddesinde dolanan arkadaşlar riskli bir yöntem olarak kurşun yutturabilirler. Zamanla kadın alışveriş merkezlerinde ki kontrol kapılarından adımını atamayacaktır. Metal detektörleri sizin bir silahınız olacaktır. Otopside çıkıyor abartmayın.

11-   Cep telefonu melodisini değiştirin. Ankara’nın bağları parçasını seçebilirsiniz.  Mağazada kasa sırası beklerken gizli numaradan çaldırın. Onuru ile oynayın, insan içine çıkamaz hale getirin. Oradan hızla uzaklaşacak ve en azından o mağazaya uzun süre gelmeyecektir.

12-   Çantasına mağazada ki bir ürünü gizlice koyun.  Bu yöntemi, kredi kartınız onay vermedi demesine rağmen bir daha deneyin diyen, hiçbir ikna ve tedavi yöntemine yanıt vermeyen kadınlar için kullanın. En azından birlikte, iyi bir avukat aracılığı ile en az üç yıl kafa dinleyecek ve içerde minimum el sanatlarını öğrenmiş olacaksınız. Kim bilir belki bir kitap yazar veya mendilden kuş yaparsınız…

Evet Beyler, biliyorum bir çok maddeyi uygulamaya koyamayacaksınız. En azından çevrenizde ki kadınlara okutun, oyalayın biraz da siz rahatlayın…

3 Comments

 1. nesliihan_oz

  14/03/2013 at 9:22 AM

  HA HA HAAAA :)) Bayıldım yazıyaa..

 2. nesliihan_oz

  14/03/2013 at 9:23 AM

  HA HA HAAAA :)) Bayıldım yazıyaa.. Çok yaratıcı fikirler gerçekten :

 3. Gamsız Öküz

  23/03/2013 at 1:51 AM

  ne güzeldir dudaklarda ki tebessüm :)))

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir